CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Kutna i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 18:21 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza kompania Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Sporządzamy wytrawne usługi agrarne jak i administrujemy obsługą domostw agrarnych.Na wszelkie robione roboty czy też usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Czas realizacji determinujemy według wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem jak i załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie oparte na uprawianiu wielu gatunków zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych prowadzących, spedytorów czy też wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to robienie usług w zakresie przewozu osób względnie rzeczy pojazdami, które są wychwycone na terenie Krajowy.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi względnie rzeczy na terytorium innego kraju lub importowanie spoza granicy do Polski.
90706
Ogłoszeń
102
Miast
3976
Użytkowników
901
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.