Centrum Lipna, Bulwar Poli Negri

July 24, 2020 10:53 - Mieszkania - kujawsko-pomorskie, lipnowski, gmina Lipno, Centrum Lipna, Bulwar Poli Negri
Szczegóły ogłoszenia
Niespotykany i niezwykle prestiżowy apartament w kameralnym budynku na Bulwarze Poli Negri w samym centrum Lipna. Inwestycja dla osób wymagających, poszukujących wygodnych, praktycznych rozwiązań w połączeniu z luksusem i nowoczesnym designem. Mieszkanie nr 9 o powierzchni na piętrze 78,31 m kw. oraz antresoli 31,75 m kw. pozwala w sposób niebanalny zaaranżować samodzielnie wnętrze. Dodatkowo taras o powierzchni 37,6 m kw , z którego roztacza się widok na najbliższą okolice .W cenie mieszkania dwa miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym.
Inwestycję wyróżnia: niestandardowa wysokość pomieszczeń 2,80 m., piękna witryna okienna wysokości ok 6 m łącząca parter z antresolą z zewnątrz przyciemniana, okienny system roletowy, wyprowadzona instalacja pod klimatyzację, system wodny na tarasach z tzw. niezamarzalnym zaworem, dającym możliwość postawienia chociażby jacuzzi, wykończenie klatki schodowej i parapetów granitem, stolarka okienna sześciokomorowa, trzyszybowa firmy Deco, pojemna komórka lokatorska wewnątrz budynku, monitoring, ogrodzony plac zabaw dla dzieci, ogrzewanie miejskie.
Inwestycja godna uwagi szczególnie dla osób poszukujących prawdziwej alternatywy dla domku jednorodzinnego.

Niniejsze ogłoszenie stanowi wyłącznie zaproszenie do rozpoczęcia rokowań, zmierzających do zawarcia umowy i nie należy go interpretować w sposób rozszerzający.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.