Doradca Biznesowy - IT/Telecom

January 14, 2020 11:03 - Dam pracę - Kutno

3000.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
Zadania:
- obsługa Klienta Biznesowego w zakresie sprzedaży oraz budowy relacji opartych na partnerstwie
- przygotowywanie ofert handlowych skrojonych wg. potrzeb Klienta
- ścisła współpraca z pozostałymi działami Firmy
Oferujemy:
- stałe wynagrodzenie powiększone prowizją powiązaną z osiąganymi wynikami sprzedażowymi
- umowę o pracę
- narzędzia niezbędne do pracy, w tym samochód, laptop, telefon
- duże wsparcie sprzedażowe oraz techniczne
- stały dostęp do szkoleń
- elastyczność i swobodę działania
Oczekujemy:
- minimum rocznego doświadczenia w branży telekomunikacyjnej, mile widziany segment B2B, oraz dobrej znajomości lokalnego rynku usług telekomunikacyjnych
- wysokich umiejętności sprzedażowych
- zorientowania na osiąganie i realizację założonych celów
- wysokiego poziomu niezależności i samodzielności
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł 9 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu